Catering

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług cateringowych. Restauracja Zajazdu "Pod Dębem" może zaoferować kompleksową obsługę gastronomiczną, dzięki której nasze wspaniałe potrawy mogą zawitać na Państwa stołach. Stosownie do okazji proponujemy wielowariantowy wybór potraw, napojów oraz dekoracji.

Dopasowujemy się do charakteru uroczystości, a menu ustalamy indywidualnie według potrzeb i upodobań naszego klienta. Posiadamy pełne zaplecze gastronomiczne i bazę transportową do wykonania usługi.

Menu Galeria

Catering dla firm

To rodzaj atrakcyjnej oferty żywieniowej skierowanej do firm i instytucji. Pozwoli on Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze oraz sprawi, że pracownicy będą zadowoleni, a przez to bardziej wydajni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy bogatą i różnorodną ofertę cateringową. Zapewniamy cateringową obsługę :

- szkoleń i konferencji

- bankietów firmowych

- imprez okolicznościowych

- imprez plenerowych


Catering dla domu

To propozycje menu na różnego typu uroczystości tj. chrzciny, komunie, święta rodzinne oraz inne przyjęcia w domowym zaciszu. Nasze menu jak również oprawę uroczystości dostosujemy do Państwa oczekiwań. Zapewniamy:

- cateringową obsługę imprez okolicznościowych: chrzcin, komunii, styp i innych uroczystości rodzinnych

- dania główne serwowane do domu

- przystawki na każdą imprezę


Catering dla szkół, przedszkoli 

To dania obiadowe, które nasi kucharze przygotowują z najlepszych produktów dla zdrowia naszych pociech. Menu dostosowane jest odpowiednio dla grup wiekowych. Posiłki dostarczamy w specjalnie dostosowanych do przewożenia żywności termoportach, które potrafią utrzymywać wysoką temperaturę potraw do kilku godzin.


Catering dla klientów indywidualnych

Oferta skierowana jest do klientów mieszkających lub pracujących w pobliżu trasy Mińsk Mazowiecki- Warszawa. Można sobie zamówić, nawet pojedynczy, niedrogi obiad domowy. Szczegółowe  menu wkrótce.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Galeria

  • Wybrane
  • 2014
  • starsze

Menu