Oryginalne i wyjątkowe wesela w plenerze

Jeśli chcecie, aby Wasze przyjęcie weselne było oryginalne i eleganckie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi, jaką jest kompleksowa organizacja wesela plenerowego.

W wybranym miejscu*, które spełnia Wasze oczekiwania postawimy namiot bankietowy, z pełnym wyposażeniem, drewnianą podłogą, meblami, stołami i krzesłami. Weselny namiot posiadać będzie profesjonalnie przygotowane i zabezpieczone oświetlenie, dekorację sufitu, ściany możliwe do otworzenia.

Wesela w plenerze są niezwykle magiczne i malownicze. Dają bardzo wiele możliwości i mnóstwo rozwiązań oraz są atrakcją samą w sobie. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, gdzie odbędzie się Wasze przyjęcie, zwróćcie się do nas – pomożemy Wam dokonać wyboru.

Usługa obejmuje zakresem kompleksową organizację wesela, zapewnienie namiotu z pełnym wyposażeniem, cateringiem oraz profesjonalną obsługą kelnerską.

Menu weselne ustalamy indywidualnie z Państwem, wedle życzenia. Proponujemy szeroki wachlarz dań od tradycyjnych i regionalnych do wykwintnych i ekskluzywnych, dostosowanych do ogólnej wizji przyjęcia. Na Państwa życzenie menu może zostać dowolnie urozmaicone poprzez dodatkowy stół z regionalnych wyrobów, śródziemnomorski z rybami i owocami morza oraz stół słodki stworzony z regionalnych domowych wypieków.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.
Z przyjemnością dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb.

* zastrzegamy sobie wcześniejsze zatwierdzenie miejsca, w którym będzie postawiony namiot bankietowy.

Informacje:

tel: 25 749 70 37
kom: 504 434 064
kom: 516 984 000
kom: 507 077 035

e-mail: biuro@zajazdpoddebem.com.pl

Zajazd pod Dębem
Chrośla, ul. Żwirowa 14c
05-311 Dębe Wielkie