Wydarzenia

Zapraszamy do organizacji komunii w 2022, mamy jeszcze pojedyncze miejsca w niektórych terminach

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych weselem w tym roku do nas.

Przyjęcia komunijne 2019 w Zajeździe

Czas I Komunii rozpoczęty. A z tym wydarzeniem często wiąże się przyjęcie, które nierzadko uświetnione jest licznymi atrakcjami. Dmuchany zamek, kucyki, lody włoskie, fotobudka, malowanie buziek to tylko kilka z nich.

Zapraszam do obejrzenie wideorelacji na naszym facebooku - zobacz film.

2.03.2019 Złote czasy PRL-u w Zajeździe Pod Dębem

2 marca odbył się w Zajeździe bal Złote czasy PRL-u. Impreza była bardzo udana.

Zapraszamy na relację z wydarzenia na facebooka: https://www.facebook.com/watch/?v=704199893309294

Andrzejki 2018

To już kolejny bal andrzejkowy w naszym Zajeździe pod hasłem "Wesele bez Państwa Młodych". Po zeszłorocznym sukcesie nie zastanawialiśmy się długo i postanowiliśmy zrobić bal ponownie w tej formule. Goście nie zawiedli, zarówno licznie przybyli, jak też świetnie się bawili, jak to na prawdziwe wesele przystało, do samego rana.

Bal ostatkowo- walentynkowy w stylu włoskim.

W dniu 10.02.2018 odbył się bal ostatkowo- walentynkowy w stylu włoskim. Imprezę prowadził znany włoski piosenkarz Marco Bocchino. Oczywiście nie zabrakło też włoskich przebojów w jego wykonaniu. Do tańca porwał nas zespół BESTBANDA. To dla ducha, a dla ciała było mnóstwo różnych znanych i mniej znanych potraw kuchni włoskiej.

Bal karnawałowy "Złote czasy PRL-u"

Rada Rodziców przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Brzezinach, gmina Halinów, zaprosiła na bal karnawałowy pt. "Złote czasy PRL-u", który odbył się 27 stycznia 2018, w Zajeździe "Pod Dębem".

Catering wigilijny

OFERTA WIGILIJNA DLA FIRM

Świąteczna atmosfera do doskonały czas na spotkanie z pracownikami, podsumowanie dotychczasowych sukcesów, postawienie ambitnych celów na przyszłość oraz integracji.

Zapraszamy do zorganizowania spotkania Wigilijnego w Zajeździe pod Dębem!

W ramach oferty wigilijnej proponujemy:
• bogate menu z możliwością indywidualnej konfiguracji
• dekorację sali oraz stołów
• pełną obsługę kelnerską

Menu może zawierać zarówno dania wigilijne (postne) jak również dana mięsne.

Dodatkowo możemy zaoferować atrakcje:
• obsługa muzyczna spotkania

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
tel: 25 749 70 37
kom: 606 899 198 lub 504 434 064
e-mail: biuro@zajazdpoddebem.com.pl

Zajazd pod Dębem
ul. Żwirowa 14 C, Chrośla
05-311 Dębe Wielkie

Nietuzinkowy Bal Andrzejkowy

Bal Charytatywny Stowarzyszenia "Możesz Więcej"

MOŻESZ WIĘCEJ – te słowa bardzo dobrze opisują sobotnią noc w Zajeździe Pod Dębem w Chrośli. 18 lutego 2010 r. Baletny tam Charytatwałowy organizowany przez Karwę właśnie lokalu, państwa E. Marcina Szulim Niebiesko oraz Stowarzyszenie Pomocy Pomocy tam Charytatowi, które zamierzasz możesz zostać uczyniony swoim mottem.

Ja tak, na hasło pomoc , państwo Szulimowie organizujący imprezę rezygnację z zysku na rzecz stowarzyszenia Stowarzyszenia, bardzo liczni sponsorzy, w tym znajomi i rodzina Michała „Miśka” Koterskiego, ambasadora Stowarzyszenia, ofiarowują nawigację gadżetów dla dzieci na licytację i loterię fantową, sam „ Misiek” prowadzi wspierajaną licytację, a także wspierają, a także bezinteresownie, Arek Braxton – charyzmatyczny artysta i prezenter, oraz grający przez całą noc zespołu Music Play. I jeszcze fotobudka, i jeszcze wykonałem reportaż zdjęciowy wykonany przez pana Roberta Graffa, a przede wszystkim wspaniali i goście gości.

Oto link do filmowej relacji z balu: https://vimeo.com/205277142

Złote czasy PRL-u

fotorelacja

W ubiegłą sobotę 4 lutego odbył się w Zajeździe "Pod Dębem" nietypowy, ale wyjątkowy bal karnawałowy. Tematem przewodnim balu były "Złote czasy PRL-u". Przebranie było obowiązkowe.

Atmosfera balu przerosłą nasze najśmielsze oczekiwania. To była super impreza! Przebrania, gadżety, muzyka - wszystko przywoływało klimat minionych lat.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację oraz link do filmu. Zobacz film

Wieczorek taneczny

potańcowka w Zajeździe

W styczniowy, mroźny wieczór już po raz kolejny odbył się w Zajeździe wieczorek taneczny przy muzyce na żywo. Kto przybył ten wie, że tańcom nie było końca a i zjeść można było smacznie. Dziękujemy.

Sylwester

Co to była za noc...

Co to była za noc... Wspaniali goście i cudowna zabawa. Dziękujemy za tę wyjątkową noc. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

Życzenia świąteczne

Boże Narodzenie

W okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć życzenia wszystkim naszym klientom, gościom, kontrahentom, wspólpracownikom oraz pracownikom i znajomym.

Wieczorek taneczny

z muzyką na żywo

Wspomnienia z sobotniej imprezy. Dziękujemy wszystkim za przybycie, miło nam było was gościć. I zapowiadamy że nie była to ostatnia impreza tego typu

Pomaluj mój świat

na biało i niebiesko

Dziś mamy odlotową imprezę z wystrojem biało- niebieskim. Zapraszamy do osobistego oglądania sali i organizacji imprezy właśnie u nas. Dołożymy wszelkich starań by było odlotowo.

Młodej Parze życzymy na ich wspólnej drodze miłości, szczęścia i słodyczy.

Impreza w plenerze

elegancko i smacznie

Zajazd "Pod Dębem" to nie tylko imprezy w obiekcie. Organizujemy rówież imprezy plenerowe. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęc z jednej z nich. Zapraszamy!

Słodkiego miłego życia

wesele Aleksandry i Grzegorza

Na dzień dobry, przedstawimy przepiękny i wyjątkowy wystrój na weselu u Pani Aleksandry i Pana Grzegorza. Sto lat w szczęściu i zdrowiu życzymy Młodej Parze.

Sierpniowe przyjęcie

sto lat Młodej Parze

W ciepły sierpniowy wieczór w Zajeździe odbyło się przyjęcie weselne fantastycznej Młodej Pary. Z ogromną przyjemnością przygotowaliśmy dla nich przyjęcie, spełniając ich marzenia.

Życzymy im szcześcia i miłości na nowej drodze.

Dla Joanny i Szymona

Klimatyczne wesele

W lipcowy wieczór odbyło się w Zajeździe przyjęcie weselne Joanny i Szymona. Wymarzona pogoda, zadowoleni goście, wystrzałowa atmosfera i wspaniała Para Młoda, tak możemy opisać krótko to przyjęcie.

Serdeczne życzenia pomyślności na nowej drodze życia dla naszych wspaniałych Państwa Młodych Joanny i Szymona.

Zmiany, zmiany

Nowi MY

Zmiany, zmiany. zmiany... Prezentujemy wam nasze nowe logo. " !!! NOWI MY !!!" wszystko to dla Państwa zadowolenia, staramy się by nasze usługi były wykonywane z dnia na dzień coraz bardziej profesjonalnie. Zapraszamy do współpracy.

Na zielono i żółto

Plener

Tym razem przygotowaliśmy imprezę w planerze w kolorystyce zielono-żóltej. Przybyłym gościom wystrój bardzo się podobał. Kolejny zadowolony klient.

Czerwcowy plener

Pracowity weekend w plenerze za nami. Efekt naszej pracy został doceniony przez gości oraz klienta. Dziękujemy.

Pierwsza komunia święta w Zajeździe

sezon 2016

Sezon Pierwszych Komuni trwa w Zajeździe w najlepsze. Staramy się zawsze by była to impreza rodzinna sierowane zdecydowanie na dzieci. Oferujemy nie tylko przygotowanie przyjęcia ale też zapewaniamy wiele atrakcji dla najmłodszych.

Wesele Milenki i Piotrka

30.04.2016 r.

W ostatnim dniu kwietnia odbyło się w Zajeździe wesele naszej Pani manager Mileny. Wymarzona pogoda, zadowoleni goście, wystrzałowa atmosfera i wspaniała Para Młoda tak możemy opisać krótko to przyjęcie weselne!

Milence i Piotrkowi życzymy by na wspólnej drodze spotykali tylko szczęście i radość. Sto Lat!

Sala bankietowa w nowej odsłonie

Uroczyste otwarcie - kwiecień 2016

W Zajeździe pod Dębem odbyło się uroczyste otwarcie sali bankietowej, która przeszła w ostatnich miesiącach generalny remont. Otwarcie zaszczycili są obecnością Proboszcz z parafii NNMP w Mińsku Mazowieckim, wokalistka jazzowa Agnieszka Wilczyńska oraz zaproszeni goście.

Właściciele Zajazdu serdecznie przywitali przybyłych gości a dobre słowo wygłosił zaprzyjaźniony Proboszcz. Po przemowach została podana kolacja a po niej prowadzący imprezę DJ Crazy Party zaprosił gości na parkiet. Właściciele Zajazdu przygotowali dla gości niespodziankę w postaci koncertu Agnieszki Wilczyńskiej.

Mamy nadzieję, że nowa sala wszystkim się podobała i miło będą wspominać tę imprezę w Zajeździe. Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy.

Sezon 2016 czas rozpocząć

Nowy sezon - nowy styl

W ostatnim czasie w Zjeździe zaszło wiele zmian. Przeprowadziliśmy generalny remont sali bankietowej na parterze, zaczynając od podług, ścian, sufitów a kończąc na instalacjach i wyposażeniu.

To był ciężki czas, ale efekt jest fantastyczny. Metamorfoza sali bankietowej zachwyca odwiedzających nas gości, co bardzo cieszy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z pierwszego przyjęcia weselnego, które odbyło się już na odnowionej sali bankietowej.
Zapraszamy do Zajazdu pod Dębem.

Bal Charytatywny 23.04.2016r.

Dla Anielki Płochockiej

Zajazd pod Dębem uroczyście zaprasza na Bal Charytatywny.
W cenie biletu:
- Koncert Agnieszki Wilczyńskiej
- Zespoły: Pixel, Arek Braxton, Ambulans
- Drink Bar i 3 Dania gorące
- Aukcje charytatywne
- Loteria fantowa
- inne atrakcje


Cały zysk z balu, zasili fundacyjne konto Anielki!

KONTAKT W SPRAWIE BILETÓW:
Zajazd pod Dębem
Chrośla ul. Żwirowa 14C
05-311 Dębe Wielkie
kom: 507 077 035
kom: 606 899 198
e-mail: biuro@zajazdpoddebem.com.pl

lub
Wioleta Wieczorek-Płochocka
kom: 794 222 573

Cały zysk z balu, zasili fundacyjne konto Anielki!
Zapraszamy!

Wesołych Świąt

Wielkanoc 2016

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Zmieniamy się dla Was

Remont sali bankietowej na parterze

W zajeździe trwa generalny remont sali bankietowej znajdującej się na parterze ale nie tylko... Zmieni się "wszystko". W ruch poszła terakota, sufity i wszystkie meble. Oj dzieje się - dzieje. A na efekt nie trzeba będzie już tak długo czekać. Niebawem remont się zakończy i będziecie mogli zobaczyć jego efekt. Uchulimy wam rąbka tajemnicy na zdjęciach;-)

Wieczór Walentynkowy

13.02.2016 r.

W sobotę odbył się u nas "Wieczór Walentynkowy". Był to romantyczny wieczór, pełen miłości, szczęścia, dobrej muzyki i smacznego poczęstunku. Wieczór umilił występ Agnieszki Wilczyńskiej - wokalistki Jazzowej a całą imprezę poprowadził DJ Crazy Party.

Dziękujemy wszystkim gościom za miłą zabawę.

Relacja z Balu Karnawałowego

Koncert Pana Maleńczuka

16 stycznia 2016 roku w Zajeździe pod Dębem odbył się Bal Karnawałowy, na którym panowała fantastyczna atmosfera. Ciepłe posiłki, przystawki oraz desery, wzmocniły przybyłych uczestników i dodał sił do dobrej zabawy, która trwała do białego rana.

W trakcie Balu wystąpił Pan Maciej Maleńczuk z "Koncertem Solo". Nie zabrakło na nim największych przebojów artysty tj: "Ostatnia nocka", " Dawna Dziewczyno", "Synu", "Tango Libido", "Sługi za szlugi"."

Dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę i rewelacyjną zabawę. Koncert Pana Maleńczuka był "wisienką na torcie naszego Balu Karnawałowego.

Magicznych Świąt!

Życzeń czas

Wszystkim swoim Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby czas Świąt...

Bal karnawałowy 16.01.2016 r.

koncert Pana Macieja Maleńczuka

Zapraszamy na Bal Karnawałowy 16.01.2016 r. Wystąpi na nim Pan Maciej Maleńczuk z "Koncertem Solo"!

W trakcie Balu zapewniamy:

- 3 gorące dania,
- przystawki,
- napoje,
- desery,
- open drink bar
- 0,5 l alkoholu na parę
oraz miłą i uśmiechniętą obsługę.

Noc będzie umilać zespół Quartet.

Cena 150 zł/os.

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie: 507 077 035 lub 25 749 70 37 oraz mailem biuro@zajazdpoddebem.com.pl

W zimowej aurze

Grudniowe wesele

W sobotni, zimowy wieczór, 5 grudnia 2015 roku w Zajeździe miało miejsce wspaniałe wesele a to za sprawą fantastycznej Pary Młodej i jej gości.
Wesele obfitowało w wiele atrakcji. Przybył Święty Mikołaj, roztańczona Cyganka a animacje dla dzieci umiliły im czas na imprezie.
Zapraszamy do Zajazdu pod Dębem!

Uroczystości w plenerze

Warszawska Cytadela

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność pracować przy otwarciu Muzeum Katyńskiego, które odbyło się 17 września 2015 r. na Cytadeli Warszawskiej.

Przygotowaliśmy halę namiotową 2000m2 z podłogą, stoliki, krzesła oraz dekorację na stołach. Nasi kucharze przygotowali przepyszny poczęstunek, którym mogli się delektować przybyli na tę uroczystość znamienici goście.

Na chabrowo

Orginalna i piękna kolorystyka

Nasza Młoda Para wybrała ostatnio na swoje wesele dekoracje w kolorze chabrowym. Wyglądało to pięknie i oryginalnie.

Dania obiadowe

Smak, wygląd, nie można się nie skusić

Prezentujemy dania obiadowe, które serwuje nasz Szef Kuchni. Zarówno ich wygląd jak i smak na długo zapadają w pamięci.

Zapraszamy do nas na obiady. Zapewniamy, że będzie pysznie!

Wesele na różowo

Dekoracje sali weselnej

Ostatnio w dekoracjach weselnych króluje róż. Pary Młode wybierają dodatki w tym właśnie kolorze.

Samochód do ślubu

Nasza oferta promocyjna

Wesele z naszej promocyjnej oferty z samochodem do ślubu GRATIS! Takim właśnie autem ostatnio woziliśmy nowożeńców.

Młodej Parze życzymy życia usłanego różami w kolorze ślubnego auta.

Wiejskie smaki

Nasze swojskie wyroby

Od zawsze na organizowanych przez nas weselach dużą popularnością cieszą się "wiejskie przysmaki", które znajdują się na wiejskim stole. Smalczyk, kaszanka, salcesonik, kiełbaska, szyneczka i pieczone prosię - mniam!

Dekoracje kwiatowe

Bo ważny jest każdy szczegół

Przygotowując przyjęcia/imprezy dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dekoracje ze świeżych kwiatów to bardzo ważny element na naszych stołach, który pięknie dopełnia całość.

Wystrzałowy totr

Efektowe torty to nasza spacjalność

Nasza obsługa całym serem angażuje się w każdy szczegół organizowanej imprezy! Do ostatniej chwili zawsze trwają przygotowania.

Zajazdowe plenery

Żółto i zielono

Kolejna przygotowana przez nas impreza w plenerze. Tym razem w innej tonacji kolorystycznej i z pięknymi kwiatowymi dekoracjami.

Zajazd w plenerze

Czerń i biel

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność przygotowywać imprezę plenerową w tonacji bieli i czerni. Wyszło bardzo elegancko.

A w czerwcu - weselnie

Wesele Marty i Marka

Fantastyczne, nietuzinkowe wesele z efektami specjalnymi. Rewelacyjna Para Młoda! Zadbaliśmy o każdy szczegół by był to dla nich najpiękniejszy dzień w życiu.

A Parze Młodej życzymy: szczęścia, wiecznie trwającej miłości i wszystkiego co daje w życiu radość.

Zmiany, zmiany...

Nowy wystrój w Zajeździe

Ostatnio nastąpiła zmiana wystroju wnętrz w Zajeździe pod Dębem. Nasze sale zostały oddzielone i został wydzielony korytarz, mamy nowe łazienki, powstał też pokój dla osób niepełnosprawnych, pojawiła się też recepcja i szatnia. To wszystko by zapewnić jak największy komfort dla naszych klientów.

Zapraszamy do Zajazdu pod Dębem!

Nowości w ofercie

Mamy Nowego Szefa Kuchni

W ostatnim czasie trochę się u nas w Zajeździe pozmieniało.

W swoim gronie powitaliśmy nowego Szefa Kuchni! Zmiana na tym stanowisku była podyktowana potrzebą dostosowania naszej oferty do oczekiwań naszych gości. Nowy Szef tez w kuchni zrobił małą "rewolucję". Już serwuje swoje ale dla nas - nowe potrawy, czym cieszy podniebienia naszych gości.

Zapraszamy do Zajazdu pod Dębem!

Maj - komunijnie

intensywny czas weselno- komunijny

Maj upłynął nam pod wyzwaniem komunijno-weselnym!
Przez kolejne cztery niedziele gościliśmy u siebie rodziny, które uczestniczyły w przyjęciach komunijnym przygotowanym przez nas.

Na przyjęciach nie tylko zapewnialiśmy doznania smakowe ale też zorganizowaliśmy atrakcje dla dzieci. Dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami oraz animatorki organizujące konkursy i zabawy, umiliły czas dzieciom podczas przyjęcia.

Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali u nas tegoroczne przyjęcia!

Majowe przyjęcie weselne

9.05.2015 r. wesele Doroty i Damiana!

Nastał maj i w Zajeździe w każdą sobotę organizujemy przyjęcia weselnE. Na każde z wesel przyszłe Pary Młode wraz ze swoimi rodzicami wybrały menu i dekoracje. Proponowane przez nas potrawy cieszą się ich uznaniem i korzystają z naszego doświadczenia w ich dobieraniu.

" Majówka z Ułanami" z Zajazdem

2.05.2015 r . Mrozy - impreza w plenerze

W pierwszy weekend majowy w Mrozach odbyła się " Majówka z Ułanami", na której w plenerze Zajazd pod Dębem zapewniał dania z grilla, napoje chłodzące oraz atrakcje dla dzieci!

U nas - weselnie;-) 25.04.2015 r.

Rozpoczynamy nowy sezon weselny w Zajeździe!

Wraz z wiosną i tuż po śwętach rozpoczynamy nowy sezon weselny w Zajeździe! Przyjęcie weselne Wioli i Pawła odbyło się przy pięknej aurze, świetnej muzyce (zespół Maxim) i naszym staraniom by wszystko było zapięte na ostatni guzik! Goście jak widać świetnie się bawili a z twarz Państwa Młodych uśmiech nie znikał!

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

A u nas dzieje się!

zmiany, zmiany, zmiany...

Zmieniamy wystrój naszych wnętrz aby zapewniać jak największy komfort dla naszych klientów.

Jesteśmy w trakcie prac a ich efekt zobaczycie już niebawem;-)
Zapraszamy!

Wesołych Świąt Wielkanocych

Życzenia

Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Zimowe wesele w Zajeździe

Wystrój dostosowany do pory roku, która robi nam w tym roku psikusy. Śniegu brak ale na przygotowanej przez nas sali weselnej można było poczuć klimatyczny zimowy nastrój.

Zima ma swój niepowtarzalny urok i może dostarczyć wielu inspiracji w organizacji przyjęcia weselnego. Zimowa aura może nam pomóc w organizacji oryginalnego i niezapomnianego ślubu. Wesele zimową porą posiada wiele plusów zarówno od strony praktycznej jak i estetycznej.

Dzień Babci i Dziadka

impreza przedszkolaków

W styczniowe popołudnie do Zajazdu pod Dębem przybyli Babcie i Dziadkowie przedszkolaków z Rudy by świętować Dzień Babci i Dziadka.

Impreza była bardzo udana, dzieci, babcie, dziadkowie oraz inni goście bawili się świetnie. Były występy, tańce i różnie zabawy. Miło było patrzeać jak jedna z naszych sal została opanowana przez te maluchy.

Ale organizacja imprezy dla takich gości wymaga dużego doświadczenia.

Studniówka ZS Ekonomicznych

Już tylko 100 dni

Wieczorem 17 stycznia 2015 roku w Zajeździe pod Dębem odbył się Bal Studniówkowy Zespołu Szkół Ekonomicznych z Mińska Mazowieckiego. Bal rozpoczął się tradycyjnie od pięknie zatańczonego poloneza. Przygotowana choreografia nie zaskoczyła nikogo wykonującego ten taniec, wszystko wyszło idealnie. Następnie były przemówienia, podziękowania i kwiaty, życzenia oraz klasowe zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką.

Gdy część oficjalna dobiegła końca zgromadzonych maturzystów, grono pedagogiczne oraz gości zaprosiliśmy na ciepły posiłek (oczywiście jeden z wielu), który wzmocnił przybyłych uczestników balu i dodał sił do dobrej zabawy, która trwała do białego rana.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miłe słowa dotyczące organizacji przyjęcia. Bardzo miło było nam przygotowywać kolejny już raz Bal Studniówkowy dla ZS Ekonomicznych.

Połamania piór życzymy wszystkim tegorocznym maturzystom!

Bal Studniówkowy ZS nr 2

Poloneza czas zacząć

W deszczowy acz zimowy wieczór 10 stycznia 2015 roku w Zajeździe pod Dębem odbył się Bal Studniówkowy Zespołu Szkół nr 2 z Mińska Mazowieckiego tzw. „Mechanika”. Jak tradycja każe Studniówka rozpoczęła się od odtańczonego w pięknym stylu poloneza. Na parkiecie swe umiejętności zaprezentowało aż pięć klas maturalnych z osobami towarzyszącymi oraz z wychowawcami. Były też podziękowania, kwiaty, życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia.

Po części oficjalnej przyszedł czas na ciepły posiłek (oczywiście jeden z wielu), który wzmocnił przybyłych uczestników balu i dodał sił do dobrej zabawy, która trwała do białego rana.

Miło nam było gościć tak wspaniałą młodzież, duże grono pedagogiczne oraz rodziców . Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miłe słowa dotyczące organizacji przyjęcia.

Połamania piór życzymy wszystkim tegorocznym maturzystom!

Bal Sylwestrowy

Fotorelacja

Noc sylwestrowa za nami! Nowy Rok powitaliśmy hucznie i z przytupem. Na nasz bal przybyło około 300 osób i wszyscy bawili się do samego rana. Atmosfera panowała iście zabawowa i każdemu uśmiech nie schodził z twarzy.

Dobrą zabawę uświetniły przygotowane przez nas pyszne dania i przekąski, które dodawały wszystkim zebranym siły do dalszych zmagań na parkiecie. A nie ma co ukrywać, że działo się na nim wiele;-) Przygotowany dla Państwa pokaz sztucznych ogni głośno przywitał Nowy Rok!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i świetną zabawę.

Życzymy szczęścia i pomyślności w Nowym Roku!

Wesela karnawał 2015

Podziękowanie

Przygotowania do Sylwestra

Prace idą pełną parą

Tak wyglądały przygotowania do Balu Sylwestrowego w Zajeździe pod Dębem. Na zdjęciach praca wre... a wszystko po to byśmy świetnie się bawili! Nowy Roku już tuż tuż.

Życzenia świątecznie

Wesołych Świąt

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku, który każdemu z nas miło się kojarzy. Choinka, kolendy i Św. Mikołaj na którego czekają nie tylko dzieci.;-) Chcielibyśmy złożyć świąteczne życzenia wszystkim naszym klientom, kontrahentom, pracownikom oraz przyjaciołom.

Wigilie w Zajeździe

Spotkania wigilijne

Okres przedświąteczny była dla nas bardzo pracowity. Przygotowywanie tradycyjnych potraw wigilijnych sprawiło nam wiele przyjemności ale też ogrom pracy. Zamówienia na potrawy spływały i spływały aż do ostatniej chwili a nasza kuchnia działała pełną parą.

Wiele naszych potraw zagościło na stołach w Państwa firmach oraz domach, a także zorganizowaliśmy wiele przyjęć wigilijnych w naszym Zajeździe. Za smak i wygląd naszych potraw otrzymaliśmy od Państwa wiele ciepłych i miłych słów – dziękujemy!

Studniówka ZS Ekonomicznych

12 styczeń 2013 r.

W styczniowy sobotni wieczór miał miejsce niezapomniany Bal Studniówkowy, siedmiu klas maturalnego rocznika Zespołu Szkół Ekonomicznych z Mińska Mazowieckiego.

Bal rozpoczął się polonezem, na wydzielonym parkiecie tanecznym w takt "Husaria" Krzesimira Dębskiego. W trakcie poloneza sala była wypełniona po brzegi nie tylko maturzystami i gronem pedagogicznym ale też rodzicami, znajomymi oraz gośćmi, którzy licznie przybyli by zobaczyć pierwszy taniec.

Zaproponowane smaczne dania, estetycznie i nowocześnie podane przez profesjonalną obsługę kelnerską cieszyły na stołach nie tylko oko ale też podniebienie przybyłych na bal zaproszonych gości.

Poniżej przedstawiamy link do filmu, który został udostępniony na kanale YouTube:

Studniówka ZSE 2013

Wesela - jesień 2014

Polska Złota Jesień

Piękna tegoroczna jesień obfitowała w Zajeździe w przyjęcia weselne. Dzięki pięknej pogodzie, ciepłym promykom słońca Pary Młode mogły się cieszyć swoimi wspaniałymi przyjęciami, na których miejsce wybrały nasz Zajazd.

Nasze sale wesele zawsze dekorowaliśmy zgodnie z sugestiami klientów. Menu przyjęć również było indywidualnie ustalone, by zaspokoić podniebienia zaproszonych gości.

Dodatkowymi atrakcjami dla Młodych Par na przyjęciach były fajerwerki na powitanie po przyjeździe ze ślubu oraz pierwszy taniec w chmurach z pary wodnej.

Jeszcze raz chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim Parom, które w tym roku urządziły w Zajeździe pod Dębem swoje przyjęcia weselne i życzymy im szczęścia na nowej drodze życia.

Obchody Święta Lotnictwa

Organizacja imprezy plenerowej

Zabezpieczenie materiałowe uroczystości związanych z obchodami Święta Lotnictwa w 2014r ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie dla Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w dniu 25.08.2014r.

Impreza przygotowana była na 300 osób. Do naszych obowiązków należało zbudowanie hal namiotowych, przygotowanie, nakrycie i dekoracja stolików oraz krzeseł. Zapewnialiśmy też pyszne dania cateringowe, które cieszyły podniebienie w trakcie uroczystości.

Organizacja imprezy plenerowej

Dębe Wielkie 08.06.2014r.

Organizacja imprezy plenerowej

Dnia 8 czerwca 2014r. w Dębem Wielkim odbyło Powiatowe Święto Strażaka i Jubileusz 40 - lecia Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych
Rzeczypospolitej Polskiej w Dębem Wielkim.

Obchody Święta Strażaka swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście: Antoni Jan Tarczyński - Starosta Miński, Wójt Gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski, Sekretarz Stanu Ministerstwa Obrony Narodowej, Poseł na Sejm RP Czesław Mroczek, Poseł na Sejm RP Grzegorz Adam Woźniak, Wiceminister
Rolnictwa i Rozwoju Wsi Tadeusz Nalewajk, starszy brygadier Janusz Szylar, Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Druh Bogdan Wójcik, Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego Druh Andrzej Gańko, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Dębem Wielkim Druh Mirosław Jura, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim bryg. Jarosław Ufnal, Przewodniczący Rady Powiatu Mińskiego Mirosław Krusiewicz, Radni Powiatu Mińskiego, Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Robert Żebrowski, Komendant Powiatowy Policji w Otwocku młodszy inspektor Robert Kokoszka, płk. Zbigniew Powęska, Przewodniczący Rady Gminy Dębe Wielkie Mirosław Siwik, Wójtowie i burmistrzowie z ościennych gmin, Radni Gminy Dębe Wielkie, dyrektorzy szkół i jednostek organizacyjnych z terenu gminy Dębe Wielkie, sołtysi, mieszkańcy i media. ( informacje ze strony www.debewielkie.pl)

Po części oficjalnej odbył się piknik strażacki, którego organizacja przypadła Zajazdowi pod Dębem.

Cytadela 16.09.2014r.

Organizacja imprezy plenerowej

W dniu 16.09.2014r. mieliśmy wielką przyjemność przygotowywać imprezę plenerową, w której uczestniczył Pan Prezydent RP Bronisław Komorowski z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej oraz Rodziny Policyjnej 1939r. Uroczystość była związana z zakończeniem pierwszego etapu budowy Muzeum Wojska Polskiego w obiekcie Cytadela w Warszawie.

Impreza przygotowana była na 800 osób. Do naszych obowiązków należało zbudowanie hal namiotowych, przygotowanie, nakrycie i dekoracja stolików oraz krzeseł. Zapewnialiśmy też pyszne dania cateringowe, które dodały smaku uroczystości.